INFORMACE O KOSMETICE

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI

Nabízíme Vám kompletní ošetření pleti a to nejnovějšími metodami.

Naše ošetření zahrnuje:
- čištění pleti
- hloubkové čistění ultrazvukovou špachtlí (šetrné hloubkové čištění, po kterém klient není zarudlý ani "rozrýpaný")
- mechanický peeling
- aplikace masky
- aplikace séra a zahlazení galvanickou žehličkou
- závěrečná péče

Po celou dobu používám kvalitní značkové produkty.
Pracujeme s bulharskou přírodní kosmetikou Hristina.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ

Hloubkové čištění ultrazvukem - ošetření ultrazvukovou špachtlí - jedná se o revoluční metodu čištění pleti. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť.

Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace pleti. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.
V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Oproti ručnímu vyčištění pleti je efektivnější a hlubší (vyčistí až 80% pórů) a kůže po ošetření špachtlí není podrážděná a začervenalá.

Kontraindikace:
epilepsie, kardiostimulátor, čerstvý zánět na ošetřované oblasti.

Účinky ošetření ultrazvukovou špachtlí:
hlubší čištění pleti
snižuje množství vrásek
svěží a oživená pleť
lepší zapracování výživných látek do buněčné struktury
hydratuje pleť a zlepšuje mikrocirkulaci
 snižuje napětí pokožky
vhodné pro čištění aknózní pleti

VPRAVOVÁNÍ AKTIVNÍCH LÁTEK GALVANICKOU ŽEHLIČKOU

Galvanická žehlička s fotonovou terapií RGB (červené světlo, zelené světlo, modré světlo, a dále fialové a bílé nachází široké uplatnění při léčbách problematické pleti, získání a udržení pružné, zdravé a hebké pleti s redukcí vrásek, kruhu pod očima, znovuoživení povadlé unavené pleti a eliminaci přebytečného tuku.využívá účinků pulsujícího galvanického proudu, který napomáhá hlubšímu vpravování klíčových složek speciálních gelů a sér do pokožky. Galvanický proud zintenzivňuje vibraci tekutin, což podporuje krevní oběh. Pomáhá stimulovat podkoží, odbourává tukové buňky a zvyšuje buněčnou komunikaci. Pomáhá pokožku očistit, osvěžit a redukuje viditelné známky stárnutí.


Epilace teplým voskem

je velmi účinná metoda, jak odstranit chloupky na celém těle. Umožňuje se zbavit nežádoucích chloupků na jakémkoliv místě vašeho těla během krátké doby. Vše za pomoci přírodních vosků, které jsou šetrné k vaší pokožce a nedráždí ji. Hladká a hebká pokožka po této metodě epilace vydrží průměrně 3-4 týdny, vždy ale závisí na typu kůže. Při opakované a systematické epilaci jsou chloupky oslabovány a doba se prodlužuje a chloupky méně rostou.

Pro efektivní epilaci je nezbytné, aby byly chloupky min. 0,5 cm dlouhé, (tzn. zhruba 14 dní chloupky nijak neodstraňovat). Pokud by byly chloupky kratší než 0,5 cm nelze bohužel epilaci provést. Zároveň doporučujeme den před epilací neošetřovat pokožku krémem.

Značka vosků, se kterou u nás v salonu pracujeme CIRÉPIL uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru epilací voskem. Šetrné vosky Cirépil mění svět depilace:
- o 50% menší bolestivost
- nestrhávají pokožku
- kůže je regenerovaná už za 8 hodin po epilaci
- pokožka je vyživená a hydratovaná, každý náš epilační krok obsahuje velké množství péče


LASH FILLER LIFTING

*NOVÁ TECHNOLOGIE LASH FILLER LIFTING
Tato technika spočívá v napnutí a vytočení řas na speciální silikonovou formu, poté se řasy nabarví. Součástí této procedury je intenzivní výživa v každém kroku této procedury. Vaše řasy jsou oproti lepení umělých řas nejen nádherně zvýrazněné, ale i vyživené. Výsledkem jsou krásné, natočené, zvýrazněné a vyživené řasy až na 6 týdnů. Metoda je vhodná pro ženy, které chtějí mít krásně zvýrazněné řasy, ale nesnesou cokoli umělého na řasy nebo je pro ně technika prodlužování řas příliš nápadná.

Informace o přírodní kosmetice Hristina

V salonu Miláno pracujeme výhradně s 100% přírodní kosmetikou Hristina. Kosmetika Hristina je malá Bulharská rodinná kosmetická firma, která se nachází na úpatí hory Rila. Společnost působí od roku 1997, ale vášeň pro byliny a míchání léčivých mastí začala Hristina ji dávno před tím. Paní Hristina pochází z rodiny bylinkářů, která si předává recepty z generace na generaci, až do dnešních dnů. Paní Hristina používá původní receptury a vytváří i nové. Pořád ale používá jen přírodní ingredience.

Naše pleť potřebuje pro svoji regeneraci především dostatečnou hydrataci, a to jak zevnitř, tak i zevně. Pleť odpočívá a regeneruje především v noci, a to po důkladném odlíčení a péči, kterou jí věnujeme, proto bychom měly tento proces podpořit správnými kosmetickými přípravky.

Pro zdravý vzhled naší pleti je důležitá správná výživa, pitný režim, a především adekvátní péče odpovídající danému typu pleti. Ochrana před negativními vlivy vnějšího prostředí, ať už povětrnostními, nebo UV zářením, by měla být samozřejmostí pro každého z nás.

O tom, že konvenční kosmetika je škodlivá se hodně píše a mluví. Našim cílem je vás upozornit na fakta a abyste byli připraveni a informováni, když vybíráte kosmetické produkty.

Víte, že výrobci kosmetiky používají chemické látky do svých produktů, přestože jsou toxické a nebezpečné pro lidské zdraví?

90 % přísad v kosmetických produktech nebylo hodnoceno z hlediska jejich bezpečnosti pro lidský organizmus. Výrobky, které používáte pro péči o Vaši pleť nebo vlasy, obsahují mnoho chemikálií a některé z nich jsou karcinogenní a jsou spojeny s mnoha zdravotními problémy, jako jsou poruchy nervového systému, alergie, reprodukční toxicita, imunotoxicita, selhání jater.


Jedna z nejdůležitějších ingrediencí v produktech je voda, čerpá se z pramene v horách. Bylinné a ovocné extrakty jsou vyráběny ručně z pečlivě vybraných bylin a ovoce z regionu. Oleje neobvyklé pro region jsou zakoupeny s certifikátem z Německa nebo od jiných evropských dodavatelů. Důvod je prostý, vysoká kvalita kontroly. Některé esenciální oleje dodávají partneři z Blízkého východu, odkud pocházejí i některé receptury. Například receptury na krémy z řady Dr. Derehsan pocházejí z Íránu a jsou datované k 16. století.

Složení každého z jejich produktů je úplné. Všechny ingredience se míchají v určitém pořadí a při určité teplotě, aby se dosáhlo požadované konzistence.

V přírodě existuje dostatečné množství silných emulgátorů a konzervačních látek v jejich přirozené formě, stačí jenom vědět, jak je namíchat. Zde jsou některé, které používají: včelí vosk, propolis, avokádový olej, bambucké máslo, olivový olej, jeřáb ptačí, baobab, sůl, esenciální oleje, vitamín E a další....

Pěnu vytváří pomocí extraktu z mydlice lékařské

A proč jiné společnosti nepoužívají tyto postupy a přírodní suroviny ?

Protože jen málokdo ví, jak je smíchat. Receptury paní Hristiny jsou předávány z generace na generaci.

Salon Miláno

PROVOZOVNA

Masarykovo náměstí,

338 08  Zbiroh

IČO: 88269094


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

dle objednávek


TELEFON

+420 773 985 586

E-MAIL

salonmilanozbiroh@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!