INFORMACE O KOSMETICE

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI

Nabízíme Vám kompletní ošetření pleti a to nejnovějšími metodami.

Pracuji s kosmeceutiky LARENS od firmy WellU.

Revoluce bez skalpelu se stala skutečností díky řadě Larens s biopeptidy. Potěšte se výsledky při používání, celosvětově nejúčinnějších kosmeceutik v prevenci proti stárnutí.

Vědci WellU vypracovali komplementární systém založený na jedinečných kosmeceutikách a nutraceutikách, které zlepšují kvalitu života. Produkty WellU jsou jedinečné ve světovém měřítku díky získávání přírodních, biologicky aktívních peptidů z vybraných druhů sladkovodních a mořských ryb metodou extrakce za studena.
Kosmeceutika a nutraceutika jsou obohacené o vysoko koncentrované, přírodní výtažky z rostlin a bylinek.
Pravidelné používání produktů zevnitř a zvenku přináší efekt synergie, která se projevuje procesy obnovy v celém lidském těle. Produkty nachází velmi široké uplatnění v kosmetologii, dermakosmetologii, nutraceutike (nové oblasti oblasti podpory regeneračních procesů). Bohatství komplexu přírodních peptidů, aminokyselin, bílkovin a přírodního kolagenu představuje revoluci. Všechny látky obsažené v produktech WellU podporují správné fungování organismu.
Složky produktů Nutrivi a Larens pochází z ověřených a bezpečných zdrojů. Jejich vysoká kvalita je potvrzená výzkumem a efekty pravidelého používání. Vybrané složky umožňují sestavování jedinečných receptur nutraceutik a kosmeceutik tak, aby se navzájem doplňovaly.

Více než 10 let vědci WellU uskutečňují výzkum v oblasti získávání aktivních látek, obsažených ve vybraných druzích sladkovodních a mořských ryb.
První látkou, na kterou vědci soustředili svou pozornost, byl biologicky aktivní kolagen - právě díky svým jedinečným schopnostem vytváří na pokožce proteinovou síťku, pokožka netrácí vlhkost, zvyšuje se aktivita a pevnost buněk, které začínají vytvářet svůj vlastní kolagen.

Pokožka je hladší a jemnější, zlepšuje se její elasticita a tonus. Pokožka velmi rychle opět nabývá pevnost, pružnost a zdravý vzhled. Zpomaluje se proces stárnutí, vrásky se vyhlazují. Při procesu tvorby kolagenu vznikají kromě bílkovin peptidové řetězce a volné aminokyseliny. Hlavní úlohou peptidů je ulehčovat "komunikaci" mezi kožními buňkami, stimulují též přirozené fyziologické procesy probíhající v kůži. Polypeptidy navíc posilňují ochranný plášť pokožky a zabraňují působení škodlivých faktorů. Aminokyseliny mají schopnost zadržovat vlhkost, jsou složkou NMF (Natural Moisturizing Factor - NMF), tedy přírodního zvlhčujícího faktoru. Obnovují pleť, zvyšují hygroskopické působení jiných složek NMF. Změkčují pokožku a zvyšují její elasticitu.Peptidy obsažené v kosmeceutikách Larens slouží na přenášení aktivních složek do hlubších vrstev kůže. Mají energizující vlastnosti - stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami - zesvětlují a vyrovnávají tón pleti. Výsledkem jejich používání v kosmetice je pružné tělo, redukce vrásek a nerovností jako je předcházení ochabování kůže.
Přípravky Larens obsahují několik stovek přírodních, biologicky aktívních peptidů, které patří nejméně ke třem skupinám bílkovin: dekorinu, lumikanu a histonom. Většinou jsou to malé peptidy: 7-29 aminokyselin. Vědci WellU vyvinuli světově jedinečný komplex biologicky aktívních oligo- a polypeptidů (BIOPEPTIDE COMPLEX).
Přírodní, biologicky aktivní peptidy získávané z vybraných sladkovodních ryb, obsažené v kosmeceutikách Larens PEPTIDUM, jsou zodpovědné mimo jiné za regulaci buněčných procesů a komunikaci mezi buňkami, což významně ovlivňuje fungování kůže, protože oligo- a polypeptidy mají silný účinek proti stárnutí.
Peptidy mají též uplatnění při kožních problémech, při nichž se využívají takové vlastnosti, jako je stimulace syntézy proteinů kůže.

Účinky přípravků s Biopeptide Complex

 • stimulují tvorbu matrix: kolagenu, elastinu, glikozominoglykánů, kyseliny hyaluronové
 • zpomalují aktivitu metaloproteináz (enzýmů způsobujících stárnutí)
 • zpomalují sekreci interleukinů (které způsobují zdlouhavé akutní záněty)
 • zmírňují bolest a působení nepříznivých klimatických podmínek či mechanických a chemických environmentálních faktorů
 • ovlivňují přenos impulzů mezi nervovými a svalovými buňkami a tak zmírňují mimické vrásky
 • chelatují ióny přechodných kovů a zabraňujú vzniku hydroxylových radikálů
 • napomáhají fungovaní superoxiddismutázy s mědí a zinkem
 • stimulují nebo brzdí proces melanogenéze (zesvětlují pigmentové skvrny)
 • stimulují uvolňování ATP z buněčných zásob
 • mají protizánětlivý účinek
 • upravují angiogenézi (tvorbu kapilár) - VEGF bílkovina
 • dodávají nezbytné základní stavební jednotky k obnově kolagenu v mnnoha orgánech (kůže, klouby, chrupavky, nehty, vlasy, oční bulva, játra..)

Revoluce bez skalpelu

Jedinečné efekty používání prípravků Larens s komplexem přírodních peptidů, získavaných z vybraných druhů sladkovodních ryb:

 • Intenzivní a dlouhodobé zvýšení úrovně hydratace a zpevnění kůže
 • zpomalení procesu stárnutí kůže, vyhlazení vrásek a zastavení vzniku nových
 • regenerace pokožky a ochrana proti působení škodlivých vnějších vlivů
 • optimální zlepšení vzhledu a stavu pleti
 • zlepšení regulace metabolismu tuků a vodního hospodaření a ochranných funkcií kůže
 • intenzivní vyživení pleti
 • urychlení nápravných procesů v pokožce
 • zmírnění lámavosti vlasů a nehtů
 • dodávání nevyhnutých výživných látek do hlubokých vrstev kůže
 • viditelné zlepšení kontur tváře
 • rýchlý účinek v boji ptoti kožním defektům (akné, začervenání, podráždění)
 • viditelné zmenšení opuchlin
 • zrychlení procesu tvorby nových buněk
 • intenzivní regenerace pokožky

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.

Klíčová složka v podobě - BIOPEPTIDE KOMPLEX - zdroj přírodních peptidů nazývána též "budoucností kosmetologie" představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Všechny produkty jsou na přírodní bázi, obsahují "bioaktivní látky" (přírodní rybí kolagen, biopeptidový komplex = krátké peptidy, aminokyseliny, vitamín E), které účinkují v hlubších vrstvách kůže a podporují obnovu tělu vlastního kolagenu.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ

Hloubkové čištění ultrazvukem - ošetření ultrazvukovou špachtlí - jedná se o revoluční metodu čištění pleti. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť.

Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace pleti. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.
V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Oproti ručnímu vyčištění pleti je efektivnější a hlubší (vyčistí až 80% pórů) a kůže po ošetření špachtlí není podrážděná a začervenalá.

Kontraindikace:
epilepsie, kardiostimulátor, čerstvý zánět na ošetřované oblasti.

Účinky ošetření ultrazvukovou špachtlí:
hlubší čištění pleti
snižuje množství vrásek
svěží a oživená pleť
lepší zapracování výživných látek do buněčné struktury
hydratuje pleť a zlepšuje mikrocirkulaci
 snižuje napětí pokožky
vhodné pro čištění aknózní pleti

Epilace teplou cukrovou pastou

je velmi účinná metoda, jak odstranit chloupky na celém těle. Umožňuje se zbavit nežádoucích chloupků na jakémkoliv místě vašeho těla během krátké doby. Vše za pomoci cukrové pasty, která je šetrná k vaší pokožce a nedráždí ji. Hladká a hebká pokožka po této metodě epilace vydrží průměrně 3-4 týdny, vždy ale závisí na typu kůže. Při opakované a systematické epilaci jsou chloupky oslabovány a doba se prodlužuje a chloupky méně rostou.

Pro efektivní epilaci je nezbytné, aby byly chloupky min. 0,5 cm dlouhé, (tzn. zhruba 14 dní chloupky nijak neodstraňovat). Pokud by byly chloupky kratší než 0,5 cm nelze bohužel epilaci provést. Zároveň doporučujeme den před epilací neošetřovat pokožku krémem.

- o 50% menší bolestivost
- nestrhávají pokožku
- kůže je regenerovaná už za 8 hodin po epilaci
- pokožka je vyživená a hydratovaná, každý náš epilační krok obsahuje velké množství péče


LASH FILLER LIFTING

*NOVÁ TECHNOLOGIE LASH FILLER LIFTING
Tato technika spočívá v napnutí a vytočení řas na speciální silikonovou formu, poté se řasy nabarví. Součástí této procedury je intenzivní výživa v každém kroku této procedury. Vaše řasy jsou oproti lepení umělých řas nejen nádherně zvýrazněné, ale i vyživené. Výsledkem jsou krásné, natočené, zvýrazněné a vyživené řasy až na 6 týdnů. Metoda je vhodná pro ženy, které chtějí mít krásně zvýrazněné řasy, ale nesnesou cokoli umělého na řasy nebo je pro ně technika prodlužování řas příliš nápadná. Na závěr procedury se provádí ošetření řas keratinem.

Salon Miláno

PROVOZOVNA

Masarykovo náměstí,

338 08  Zbiroh

IČO: 88269094


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

dle objednávek


TELEFON

+420 773 985 586

E-MAIL

salonmilanozbiroh@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky