INSTRUKCE PRO KLIENTY

Doporučení

Předpokladem pro aplikaci je normálně udržovaná a ošetřovaná pleť, která těsně před úkonem nebyla vystavena nadměrnému dráždění - např. intenzivnímu opalování. Asi týden před pigmentací očních linek nebo obočí by neměly být barveny řasy ani chloupky v obočí. 

Při užívání léků na ředění krve je nutné vysadit léky minim. 28 dnů před výkonem (nutno konzultovat s lékařem).

Při užívání antibiotik je provedení výkonu možno minimálně 28 dnů po dobrání poslední tablety.

Výkon mikropigmentace není možné provést při alergii na léky. V případě alergie na anestetika je možné výkon provést, ale bez jejich použití.

Výkon není možné provést při zvýšené krvácivosti nebo snížené srážlivosti krve.

Výkon není vhodné provést při nachlazení, rýmě, kašli, bolesti hlavy, bolestí v krku apod.

Výkon není vhodné provádět v těhotenství.

Při vysokém krevním tlaku, při diabetu, při onemocnění štítné žlázy a při poruše imunity (např. po chemoterapii) je vždy nutná konzultace s ošetřujícím lékařem.

Při zvýšeném nitroočním tlaku není vhodné provádět aplikaci PM očních linek.


Péče po aplikaci PM

Během nebo krátce po ošetření může dojít k zarudnutí nebo mírnému otoku, který po krátké době odezní. Na místech, na kterých byl aplikován pigment, se vytváří drobné stroupky, které není dovoleno násilně odlupovat či strhávat. K ošetření stroupků se používá speciální mast, kterou se aplikovaná místa po dobu hojení potírají. Mast se aplikuje min 5x denně, ve velmi jemné vrstvě cca 5 dní. Kresba permanentního make-upu je zprvu velmi tmavá, po vyloupání stroupků zesvětlá a během procesu hojení, může ještě změnit svou výraznost. Proto je další aplikace možná nejdříve za 28 dní. Přibližně týden po aplikaci není z hygienických důvodu doporučeno navštěvovat veřejné bazény, sauny a solária a je vhodné dbát zvýšených hygienických opatření.

Péče o nový permanentní make-up obočí:

K ošetření stroupků se používá speciální mast (obdržíte v salonu v ceně úkonu), kterou se aplikovaná místa po dobu hojení potírají. Mast se aplikuje min 5x denně, ve velmi jemné vrstvě cca 5 dní. Při hojení nevystavovat obočí alespoň 14 dnů přímému slunci. Chraňte obočí kloboukem, krémem na opalování s vysokým UV faktorem (50). Nepoužívat po dobu hojení líčidla na vytetované obočí.
Trvanlivost permanentního make-upu obočí je 2-3 roky.

Péče o nový permanentní make-up očních linek:

K ošetření stroupků se používá speciální mast (obdržíte v salonu v ceně úkonu), kterou se aplikovaná místa po dobu hojení potírají. Mast se aplikuje 3x denně, ve velmi jemné vrstvě cca 5 dní. Pro rychlé odpadnutí otoku je velmi nápomocný chladivý obklad z černého čaje. Při hojení nevystavovat oči alespoň 14 dnů přímému slunci. Chraňte je slunečními brýlemi. Nepoužívat po dobu hojení líčidla (řasenka, tekuté oční linky apod.). 
Trvanlivost permanentního make-upu očních linek je 4-5 let.


Péče o nový permanentní make-up rtů:

K ošetření stroupků se používá speciální mast (obdržíte v salonu v ceně úkonu), kterou se aplikovaná místa po dobu hojení potírají. Mast se aplikuje min 4x denně, ve velmi jemné vrstvě cca 5 dní. Při hojení nevystavovat rty alespoň 14 dnů přímému slunci. Nepoužívat po dobu hojení líčidla (rtěnky, lesky, konturovací tužky, apod.).  
Trvanlivost permanentního make-up kontury rtů je 2-3 roky. Klientky se sklonem k oparům (opar se zpravidla objeví třetí nebo čtvrtý den po aplikaci kontury) si mohou rty ošetřovat acyklovirovou mastí např. Herpesin nebo Zovirax.  Dlouhodobě je vyzkoušeno, že velmi nápomocné rychlému hojení oparu je užívání Riboflavinu - Vitamin B2 - je rozpustný ve vodě. V těle se neukládá, a proto je nutno jej stále doplňovat. Vitamin B2 je vylučován močí a proto předávkování není možné.

Salon Miláno

PROVOZOVNA

Masarykovo náměstí,

338 08  Zbiroh

IČO: 88269094


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

dle objednávek


TELEFON

+420 773 985 586

E-MAIL

salonmilanozbiroh@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!